ASLANDAŞ MOBİLYA
(ANKARA / ALTINDAĞ)


ÇAMLITEPE CADDESİ NO.288/1 SİTELER
Tel: 0312 349 08 81
Fax: 0312 349 08 81
Mail: info@aslandasmobilya.com
Web: www.aslandasmobilya.com


Sunduğu Hizmetler
Yatak Odası
Oturma Grubu
Salon Takımı
Vitrin Masa Sandalye
Genç Çocuk Bebek
Ofis Mobilyası
Mutfak Hazır Mutfak
Ahşap Mobilya
Özel imalat


Firma Profili
MOBİLYA SEKTÖRÜNE 1975 YILINDA GARANTİ MOBİLYA ADIYLA ADIM ATAN FİRMAMIZ 2004 YILINDA ŞİRKETLEŞEREK ASLANDAŞ İNŞAAT MOBİLYA OTOMOTİV TURİZM GIDA BİLGİSAYAR MADENCİLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ DINI ALMIŞTIR.
FİRMAMIZ, MOBİLYA VE DEKORASYON ALANINDA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRMEKTE OLUP İMALATLARINDA KALİTEYE VE MÜŞTERİ TALEPLERİNE DİKKAT EDEREK ÜRETİM GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR.
ÜRETTİĞİMİZ HER ÇEŞİT BANYO VE MUTFAK DOLAPLARI, RAYLI DOLAPLAR, AMERİKAN PANEL VE MASİF KAPILAR, LCD ÜNİTELERİ, AHŞAP MERDİVEN VE KORKULUK, TERAS KAPAMA, KAMELYA VE BANKO GİBİ MOBİLYA ÜRÜNLERİNİ SİTELER-ANKARA’DAKİ ATÖLYESİNDE ÜRETMEKTE VE SATIŞA SUNMAKTADIR.
BU ÜRÜNLERİN DIŞINDA OTEL, HASTANE, ECZANE, RESTAURANT, PASTANE, SİNEMA VE TİYATRO SALONLARI, OKUL GİBİ KAMU VE ÖZEL İŞYERLERİNE DE İÇ DEKORASYON HİZMETİ VEREN FİRMAMIZ ÜRETİMİNDE HER ZAMAN ŞIKLIĞI ÖN PLANA TUTMAKTA VE ESTETİĞE ÖNEM VERMEKTEDİR.
FİRMAMIZ MÜŞTERİLERİNİN TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA EN KALİTELİ ÜRÜNLERİ EN UYGUN FİYATA SUNMAYI AMAÇLAMAKTA OLUP SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNİN MOBİLYA VE DEKORASYON TALEPLERİ İÇİN HİZMET VERMEKTEN ONUR VE GURUR DUYMAKTADIR.


Mobilya imalat Ankara / Mobilya imalat Altındağ


» Ana sayfa | » Makaleler | » Tedarikçiler | » Firma Ekle | » İletişim | döküm ayak

© 2008 mobilyaport.com | Site içeriğinde yer alan hiçbir fotoğraf ve metinler mobilyaport un izni olmadan ticari amaçla kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz. İnternet ortamında kullanılamaz. Aksine hareket edenler hakkında ihtara gerek duyulmaksızın yasal işlem yapılır. | Yasal Uyarı
ilicMedia