BAKİ MOBİLYA TASARIM COLLECTİON
(ANKARA / ALTINDAĞ)


EREĞLİ CAD. NO:45/8 SİTELER
Tel: 0 312 351 68 87
Fax: 0 312 351 68 87
Mail: info@ankarabakimobilya.com
Web: www.ankarabakimobilya.com


Sunduğu Hizmetler
Yatak Odası
Oturma Grubu
Salon Takımı
Vitrin Masa Sandalye
Genç Çocuk Bebek
Ofis Mobilyası
Mutfak Hazır Mutfak
Ahşap Mobilya
Özel imalat
Diğer


Firma Profili
ANKARA SİTELER’DE BULUNAN İŞYERİMİZDE, YATAK ODASI TAKIMLARI, YEMEK ODASI TAKIMLARI, DUBLEx VE TRİPLEx VİLLALAR İÇİN MERDİVEN, AMERİKAN PANEL KAPI, MASİF KAPI, KAMELYA, BANYO VE MUTFAK DOLABI,SÜRGÜLÜ/RAYLI DOLAP VE İŞYERLERİ VE OFİSLER İÇİN BANKO İMALATI YAPAN FİRMAMIZ KALİTELİ İMALATLARIYLA MOBİLYA DEKORASYON SEKTÖRÜNDE ETKİN BİR YER EDİNMİŞTİR.
MOBİLYA DEKORASYON SEKTÖRÜNDE GEREK PERAKENDE GEREKSE TOPTAN ÇALIŞMALARIYLA DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNE HİZMET VERMEKTE OLAN FİRMAMIZ, OTEL, ÜNİVERSİTE, HASTANE VE MAĞAZALARA KOMPLE İÇ DEKORASYON HİZMETLERİ DE VERMEKTEDİR.
İMALATTA HER ZAMAN ŞIKLIĞA VE GÖZ ZEVKİNE HİTAP ETMEKTE OLAN FİRMAMIZ, MÜŞTERİLERİNE EN GÜZEL VE KALİTELİ HİZMETİ EN UYGUN FİYATA SUNMAKTADIR.
İNŞAAT SEKTÖRÜNDE DE ÇOK DEĞERLİ REFERANSLARA SAHİP OLAN FİRMAMIZ, MÜTAAHHİTLİK VE TAAHHÜTLÜK HİZMETLERİ, ANAHTAR TESLİMİ VİLLA YAPIM VE DEKORASYON HİZMETLERİ, MANTOLAMA VE CEPHE GİYDİRME HİZMETLERİYLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNE HER ZAMAN HİZMET VERMEKTEN GURUR DUYMAKTADIR.


Mobilya imalat Ankara / Mobilya imalat Altındağ


» Ana sayfa | » Makaleler | » Tedarikçiler | » Firma Ekle | » İletişim | döküm ayak

© 2008 mobilyaport.com | Site içeriğinde yer alan hiçbir fotoğraf ve metinler mobilyaport un izni olmadan ticari amaçla kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz. İnternet ortamında kullanılamaz. Aksine hareket edenler hakkında ihtara gerek duyulmaksızın yasal işlem yapılır. | Yasal Uyarı
ilicMedia