KAYALAR MOBİLYA TASARIM
(ANKARA / ALTINDAĞ)


EREĞLİ CADDESİ NO.56/14-B,SİTELER,ALTINDAĞ-ANKARA
Tel: 0312 353 90 49
Fax: 0312 353 9049
Mail: kayalarmobilyatasarim@gmail.com
Web: www.kayalarmobilyatasarim.com


Sunduğu Hizmetler
Yatak Odası
Oturma Grubu
Salon Takımı
Vitrin Masa Sandalye
Genç Çocuk Bebek
Ofis Mobilyası
Mutfak Hazır Mutfak
Ahşap Mobilya
Özel imalat
Diğer


Firma Profili
KAYALAR MOBİLYA TASARIM, 1993 YILINDA ANKARA SİTELER'DE KURULMUŞ OLUP; YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBEYLE MOBİLYA TASARIM VE MOBİLYA DEKORASYON HİZMETİ VERMEKTEDİR.

FİRMAMIZ MOBİLYA İMALATÇISI OLUP, İŞİ BAŞLATMA SÜRECİNDE ÖNCELİKLE MÜŞTERİLERİMİZİN TALEPLERİNİ ALIR VE O TALEPLER DOĞRULTUSUNDA MOBİLYA İMALATINI GERÇEKLEŞTİRİRİZ.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE KALİTE ODAKLI ÇALIŞAN FİRMAMIZ, İŞ TESLİMATLARINI GECİKMEKSİZİN VE ZAMANINDA GERÇEKLEŞTİRİR.

İMALATINI YAPTIĞIMIZ MOBİLYA ÜRÜNLERİ ARASINDA YATAK ODASI TAKIMLARI,YEMEK ODASI TAKIMLARI,GENÇ ODASI TAKIMLARI,KOLTUK TAKIMLARI,TV DUVAR ÜNİTELERİ, MUTFAK DOLAPLARI,BANYO DOLAPLARI, RAY DOLAP,GÖMME DOLAP,VESTİYER,AHŞAP KAPI VE AMERİKAN PANEL KAPI MEVCUTTUR.
BUNUN DIŞINDA OTEL DEKORASYONU,VİLLA MOBİLYA DEKORASYONU, MAĞAZA DEKORASYONU VE ANAHTAR TESLİM İNŞAAT MOBİLYA DEKORASYONU YAPMAKTAYIZ.

SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE ANKARA SİTELER'DEKİ İMALATHANEMİZDE AHŞABIN ESTETİĞİNİ VE ZERAFETİNİ SUNMAKTAN MUTLULUK DUYARIZ.


Mobilya imalat Ankara / Mobilya imalat Altındağ


» Ana sayfa | » Makaleler | » Tedarikçiler | » Firma Ekle | » İletişim | döküm ayak

© 2008 mobilyaport.com | Site içeriğinde yer alan hiçbir fotoğraf ve metinler mobilyaport un izni olmadan ticari amaçla kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz. İnternet ortamında kullanılamaz. Aksine hareket edenler hakkında ihtara gerek duyulmaksızın yasal işlem yapılır. | Yasal Uyarı
ilicMedia