TERCİH ISI MAKİNALARI İMALAT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
(ANKARA / YENİMAHALLE)


1200.SK.(ESKİ 29.SK.)NO:128 OSTİM/ ANKARA
Tel: 0 312 354 74 99
Fax: 0 312 354 43 29
Mail: info@tercihdryer.com
Web: www.tercihdryer.com


Sunduğu Hizmetler
Diğer


Firma Profili
FİRMAMIZ 1992 YILINDA TERCİH ISI CİHAZLARI OLARAK KURU SİSTEM GAZ SOĞUTMALI BASINÇLI HAVA KURUTUCULARI İMALATINA BAŞLAMIŞ VE 1998 YILINDAN BU ZAMANA KADAR TERCİH ISI MAKİNALARI İMALAT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. OLARAK FAALİYETİNE DEVAM ETMEKTEDİR.

0,46 M³/DK’DAN 23,6 M³/DK’YA KAPASİTEYE KADAR GAZ SOĞUTMALI BASINÇLI HAVA KURUTUCULARI İMALATI STANDART ÜRETİMİMİZ OLUP DEĞİŞİK KAPASİTE VE ÇALIŞMA ŞARTLARINA UYGUN KURUTUCU İMALATI YAPILMAKTADIR.

AYRICA BASINÇLI HAVA FİLTRESİ SATIŞININ YANINDA HİDROLİK YAĞ SOĞUTUCUSU, KAPALI DEVRE SU SOĞUTUCUSU VE ELEKTRİK PANO KLİMASI İMALATIMIZ MEVCUTTUR.

1995 YILINDAN BUGÜNE KADAR HER MARKA KURUTUCUYA ÖZEL SERVİS HİZMETİNİN YANINDA İŞLETMENİZİN BASINÇLI HAVA ODASI KURULUMU VE TESİSATI HAKKINDA DANIŞMANLIK HİZMETİ VERMEKTEDİR.

İŞLETMENİZDEKİ ÜRETİM DEVAMLILIĞINI, SİZİN TALEP ETTİĞİNİZ SÜRECE, FİRMAMIZ KARŞILAYACAKTIR.

TÜRKİYE’NİN İKLİM ŞARTLARINDA ÇALIŞACAK ŞEKİLDE ÜRETİM YAPMAK VE ÜSTÜN KALİTE ANLAYIŞI İLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE EN İYİ VE EN UYGUN HİZMETİ VERMEK ÖNCELİKLİ HEDEFİMİZDİR.

FİRMAMIZI TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN MEMNUN KALACAKSINIZ.


Mobilya imalat Ankara / Mobilya imalat Yenimahalle


» Ana sayfa | » Makaleler | » Tedarikçiler | » Firma Ekle | » İletişim | döküm ayak

© 2008 mobilyaport.com | Site içeriğinde yer alan hiçbir fotoğraf ve metinler mobilyaport un izni olmadan ticari amaçla kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz. İnternet ortamında kullanılamaz. Aksine hareket edenler hakkında ihtara gerek duyulmaksızın yasal işlem yapılır. | Yasal Uyarı
ilicMedia