ARRAY MOBİLYA RAYLARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
(İSTANBUL / AVCILAR)


HARAMİDERE MAH. (E-5 ÜZERİ - TORİUM AVM YANI) 121. SK. NO.32 ESENYURT
Tel: 0212 690 21 84
Fax: 0212 690 21 80
Mail: pazarlama@array.com.tr
Web: www.array.com.tr


Sunduğu Hizmetler
Yatak Odası
Oturma Grubu
Salon Takımı
Vitrin Masa Sandalye
Genç Çocuk Bebek
Ofis Mobilyası
Mutfak Hazır Mutfak
Ahşap Mobilya
Özel imalat
Diğer


Firma Profili
ARRAY MOBİLYA RAYLARI SAN.TİC. LTD. ŞTİ. 1992 YILINDA TÜM SEKTÖRLERE KALIP VE SAÇ PARÇA ÜRETİMİ YAPMAK AMACIYLA KURULMUŞTUR. 2002 YILINDA MOBİLYA SEKTÖRÜNDE KULLANILAN BİLYELİ VE TELESKOPİK RAYLARIN ÜRETİMİNİ YAPMAYA BAŞLAMIŞ, KONUSUNDA TÜRKİYE’ NİN GELECEĞİ İÇİN TÜRKİYE’ DE ÜRETİM YAPAN İLK VE TEK FİRMADIR.

ARRAY, 6200 M2 KAPALI ALANDA KENDİ FABRİKASINDA, ISO 9001-2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ İÇERİSİNDE TAM OTOMASYONLU ÜRETİM HATLARIYLA 17 MM, 27MM BİLYELİ, 35MM VE 45 MM TELESKOPİK RAYLAR, MASA RAYLARI VE GİZLİ RAYLARIN ÜRETİMİNİ YAPMAKTADIR.

ARRAY, KALİTELİ VE SORUNSUZ ÜRÜNLERİYLE, TERMİNLERE UYGUN, HIZLI TESLİM VE EN ÖNEMLİSİ, YÜKSEK STOK MALİYETİ OLUŞTURMADAN, HİZMET VERME ANLAYIŞI İÇİNDE OLMUŞTUR.

VİZYON, MİSYON, DEĞERLER VE AR-GE ÇALIŞMALARINA ÖNEM VEREN FİRMAMIZ KALİTEYİ VE GÜVENİ ÖN PLANDA TUTARAK, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİNİ HEDEF ALARAK GELECEĞE MÜŞTERİLERİMİZLE BİRLİKTE YÜRÜME İLKESİNİ BENİMSEMİŞTİR.

KARŞILIKLI GÜVEN VE MEMNUNİYET ANLAYIŞI İÇİNDE, GELECEĞE, MÜŞTERİLERİMİZLE BİRLİKTE YÜRÜMEK ,EN BÜYÜK ARZUMUZDUR.

Mobilya imalat İstanbul / Mobilya imalat Avcılar


» Ana sayfa | » Makaleler | » Tedarikçiler | » Firma Ekle | » İletişim | döküm ayak

© 2008 mobilyaport.com | Site içeriğinde yer alan hiçbir fotoğraf ve metinler mobilyaport un izni olmadan ticari amaçla kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz. İnternet ortamında kullanılamaz. Aksine hareket edenler hakkında ihtara gerek duyulmaksızın yasal işlem yapılır. | Yasal Uyarı
ilicMedia