DAMLAKAYA MOBİLYA
(İSTANBUL / BÜYÜKÇEKMECE)


MEHTER ÇEŞME MAH. BAĞDAT CAD. NO:26 ESENYURT
Tel: 2128523388
Fax: 2128535150
Mail: damlakayakoltuk@gmail.com
Web: http://www.damlakaya.com


Sunduğu Hizmetler
Yatak Odası
Oturma Grubu
Salon Takımı
Vitrin Masa Sandalye
Ahşap Mobilya
Özel imalat
Diğer


Firma Profili
DAMLAKAYA MOBİLYA

DAMLAKAYA, MOBİLYA SEKTÖRÜNDE UZUN YILLARA DAYANAN TECRÜBESİNİ, YENİLİKÇİ VE DİNAMİK TASARIM KADROSUYLA BULUŞTURARAK, YAŞANABİLİR MEKANLAR YARATMAK İÇİN FARKLI PROJELERE İMZA ATIYOR.

GÜNÜMÜZ YAŞAM KOŞULLARINA ADAPTE OLABİLECEK ŞEKİLDE TASARLANAN FONKSİYONEL OTURMA GRUPLARI, YATAK ODALARI, YEMEK ODALARI VE EV İÇİ TAMAMLAYICI AKSESUARLARLA MÜŞTERİLERİNE SORUNSUZ VE SINIRSIZ HİZMET VERİYOR.

TASARIM VE ÜRETİM AŞAMASININ BÜYÜK BİR TİTİZLİKLE YÜRÜTÜLDÜĞÜ DAMLAKAYA’DA; YÜKSEK KALİTE, KONFOR VE ESTETİK DURUŞA BÜYÜK ÖNEM VERİLİYOR. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE ODAKLI YÜRÜTÜLEN ÜRETİM SÜRECİ, % 100 KALİTELİ VE SAĞLIKLI ÜRÜNLERİN MÜŞTERİYLE BULUŞMASINA ZEMİN HAZIRLIYOR.

DAMLAKAYA MOBİLYA, MÜŞTERİLERİNİN BEKLENTİLERİ VE BEKLENTİLERİNİN ÖTESİNDE DEKORASYON ÇÖZÜMLERİ SUNARAK, TEK TİP MOBİLYA ANLAYIŞINA YENİ BİR SOLUK KAZANDIRIYOR.

MOBİLYA SEKTÖRÜNDE GİYDİRME ALTERNATİFLİ OTURMA GRUPLARININ ÜRETİLMESİNE DE ÖNCÜLÜK EDEN DAMLAKAYA MOBİLYA, YURTİÇİ VE YURTDIŞI MÜŞTERİLERİNDEN ALDIĞI OLUMLU YAKLAŞIMLARIYLA ÜRETİM VE YATIRIMLARINA DEVAM EDİYOR.

Mobilya imalat İstanbul / Mobilya imalat Büyükçekmece


» Ana sayfa | » Makaleler | » Tedarikçiler | » Firma Ekle | » İletişim | döküm ayak

© 2008 mobilyaport.com | Site içeriğinde yer alan hiçbir fotoğraf ve metinler mobilyaport un izni olmadan ticari amaçla kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz. İnternet ortamında kullanılamaz. Aksine hareket edenler hakkında ihtara gerek duyulmaksızın yasal işlem yapılır. | Yasal Uyarı
ilicMedia