ALFEMO MOBİLYA
(İZMİR / TORBALI)


CELAL UMUR CAD. NO : 10 35860
Tel: 0 (232) 281 44 40
Fax: 0 (232) 281 44 32
Mail: info@alfemo.com.tr
Web: www.alfemo.com.tr


Sunduğu Hizmetler
Yatak Odası
Oturma Grubu
Salon Takımı
Vitrin Masa Sandalye
Genç Çocuk Bebek
Ahşap Mobilya
Özel imalat
Diğer


Firma Profili
ALFEMO MARKASI 1989 YILINDA YATAK PAZARLAMA ŞİRKETİ OLARAK KURULAN VE 1993 YILINDA OTURMA GRUBU ÜRETİMİNE BAŞLAYAN YATPA A.Ş.'NİN, 1997 YILINDA MODÜLER MOBİLYA ÜRETİMİ İÇİN YATIRIM KARARI ALMASIYLA DOĞDU. 1998 YILINDAN İTİBAREN MAĞAZALAŞMA VE MARKALAŞMA SÜRECİ BAŞLAYAN ALFEMO BUGÜN TÜRKİYE GENELİNDE PEK ÇOK NOKTADA TÜKETİCİLER İLE BULUŞURKEN, DÜNYADA DA 57 ÜLKEYE İHRACAT YAPIYOR.

İZMİR-TORBALI'DA 53.000 METREKARSİ KAPALI OLMAK ÜZERE 240.000 METREKARELİK YENİ VE MODERN ÜSSÜNDE, OTURMA GRUPLARI, MODÜLER MOBİLYA VE YATAK-BAZA OLMAK ÜZERE 3 ANA GRUPTA; YATAK VE YEMEK ODALARI - OTURMA GRUPLARI, KANEPELER - GENÇ ODALARI - TEKİL MOBİLYALAR - YATAK VE BAZALARDAN OLUŞAN GENİŞ BİR ÜRÜN GAMIYLA DÜNYA STANDARTLARINA UYGUN TÜV KALİTE SERTİFİKASI İLE ÜRETİMİNE DEVAM EDİYOR.

ALFEMO AYRICA "CARPETLAND" HALI VE "FASİON" EV TEKSTİLİ MARKALARINI DA 2005 YILINDA BÜNYESİNE DAHİL ETTİ.

İNSAN MUTLULUĞUNU ÖN PLANDA TUTARAK, HER GEÇEN GÜN ÜRÜN GAMINI GENİŞLETİP, DAİMA YENİLİKLER SUNAN ALFEMO, GENÇ VE DİNAMİK YAPISIYLA " HİÇ DURMADAN ÇALIŞIYOR... "


Mobilya imalat İzmir / Mobilya imalat Torbalı


» Ana sayfa | » Makaleler | » Tedarikçiler | » Firma Ekle | » İletişim | döküm ayak

© 2008 mobilyaport.com | Site içeriğinde yer alan hiçbir fotoğraf ve metinler mobilyaport un izni olmadan ticari amaçla kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz. İnternet ortamında kullanılamaz. Aksine hareket edenler hakkında ihtara gerek duyulmaksızın yasal işlem yapılır. | Yasal Uyarı
ilicMedia