ARAL MOBİLYA
(İZMİR / ÇİGLİ)


10006 SOK NO: 31/A ATATÜRK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ÇİĞLİ İZMİR
Tel: 0232 328 10 10
Fax:
Mail: info@aralmobilyadekorasyon.com
Web: www.aralmobilyadekorasyon.com


Sunduğu Hizmetler
Yatak Odası
Salon Takımı
Vitrin Masa Sandalye
Genç Çocuk Bebek
Ofis Mobilyası
Mutfak Hazır Mutfak
Ahşap Mobilya
Özel imalat
Diğer


Firma Profili
1996 YILINDA KÜÇÜK BİR İŞLETME OLARAK KURULAN ARAL MOBİLYA VE DEKORASYON , MOBİLYA ÜRETİMİNİN YANI SIRA YURT İÇİ VE YURT DIŞINDA OFİS, OTEL, VİLLA, RESİDANCE, RESTAURANT, CAFE, VB. GİBİ ÇEŞİTLİ PROJELERE DE İMZA ATMAKTADIR. ARAL MOBİLYA OLARAK, KALİTE, FARKLILIK, RAHATLIK VE TARTIŞMASIZ TASARIM İLE HAYAL ETTİĞİNİZ BÜTÜN KEYİFLİ ANLARINIZ İÇİN ÇALIŞMAKTAYIZ. FİRMAMIZI SİZİN YERİNİZE KOYARAK SİZLERE EN İYİ HİZMETİ VERMEYE ÇALIŞIYORUZ.TASARIM VE ÜRETİMLERİMİZİ 50 KİŞİLİK KADROMUZ,2500 M2 KAPALI ALAN OLMAK ÜZERE TOPLAM 5000 M2 ÇALIŞMA ALANI İLE, SERİ ÜRETİMİN YANI SIRA KİŞİYE VE KURUMLARA ÖZEL ÇİZGİLER OLARAK TASARLIYORUZ. SİZLER HAYAL EDİYORSUNUZ ARAL MOBİLYA HAYALİNİZİ HAYATA GEÇİRİYOR


FİRMAMIZ KURULDUĞU GÜNDEN İTİBAREN ALIŞAGELMİŞİN DIŞINDA DAYANIKLI KONFORLU KALİTELİ VE FONKSİYONEL ÜRÜNLER İLE HİZMET VERMEKTE OLUP, DETAYLARA VERDİĞİMİZ ÖNEMİ TEKNOLOJİ VE EL İŞÇİLİĞİ İLE BİRLİKTE KULLANIP MOBİLYA VE TAMAMLAYICI AKSESUARLAR ALANINDA HER GÜN KENDİMİZİ YENİLEMEKTEYİZ.
MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUNİYETİNİ VE ÖNEMSEDİKLERİNİ ÖN PLANDA TUTUP, ONLARIN İSTEKLERİ DOĞRULTUSUNDA MİMARİ KADROMUZ VE PROFESYONEL EKİBİMİZ İLE KİŞİYE ÖZEL TASARIMLAR SUNUP YAŞANILASI MEKANLAR YARATIYORUZ.

BUNUN YANI SIRA , MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ; İÇ MİMARİ, DANIŞMANLIK, İNŞAAT TADİLAT VE PROJELENDİRME HİZMETİ DAHİL OLMAK ÜZERE, YURT İÇİNDE VE YURT DIŞINDA YÜZLERCE PROJEYİ BAŞARI İLE GERÇEKLEŞTİRMEKTEYİZ.

PROJELENDİRME TASARIM SATIŞ ÜRETİM VE TESLİMATIN HER AŞAMASINDA BİRİNCİ ÖNCELİĞİN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ OLDUĞU BİLİNCİYLE HAREKET EDEN EKİP SADECE TÜRKİYE’DE DEĞİL ALMANYA,İTALYA,MISIR,LİBYA,İRAN,DUBAİ,MOZANBİK,PANAMA GİBİ DÜNYADA SAYISIZ PROJELERE İMZA ATMAYA DEVAM EDİYOR.

Mobilya imalat İzmir / Mobilya imalat Çigli


» Ana sayfa | » Makaleler | » Tedarikçiler | » Firma Ekle | » İletişim | döküm ayak

© 2008 mobilyaport.com | Site içeriğinde yer alan hiçbir fotoğraf ve metinler mobilyaport un izni olmadan ticari amaçla kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz. İnternet ortamında kullanılamaz. Aksine hareket edenler hakkında ihtara gerek duyulmaksızın yasal işlem yapılır. | Yasal Uyarı
ilicMedia