STANDART CIVATA
(İZMİR / ÇİGLİ)


A.O.S.B. 10002 SOKAK NO:12
Tel: 02323767787
Fax: 02323767560
Mail: info@standartcivata.com.tr
Web: www.standartcivata.com.tr


Sunduğu Hizmetler
Diğer


Firma Profili
STANDART CIVATA TİC. VE SAN. A.Ş, KURULDUĞU YILDAN BAŞLAYARAK SEKTÖRDE EN ÜST SIRALARDA YERİNİ ALMIŞ VE OLUŞTURDUĞU YENİLİKLER İLE TEKNOLOJİK DEĞİŞİKLİKLERE ÖNCÜLÜK ETMİŞ VE SEKTÖRÜN BELİRLEYİCİSİ KONUMUNA GELMİŞTİR. STANDART CIVATA’NIN KURULDUĞU 1982 YILINDAN, BU GÜNE SEKTÖRDE LİDER FİRMA OLMASININ ANA SEBEPLERİ, DAİMA DAHA İLERİ, DAİMA DAHA İYİSİ MANTIĞINI İLKE EDİNMESİDİR, DÜNYA TEKNOLOJİLERİNİ BİREBİR TAKİP ETMESİ, İNSANA YATIRIM YAPMAKTAN HİÇBİR ZAMAN VAZGEÇMEMESİ VE BUNUNLA BİRLİKTE UZMAN SATIŞ EKİBİ POLİTİKALARI, KALİTELİ ÜRÜN YELPAZESİ VE EN UYGUN HİZMETİ SUNMASIDIR. BU GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ İÇERİSİNDE CIVATA, SOMUN, VİDA, PUL, PERÇİN, RONDELA, DÜBEL VS. GİBİ BAĞLANTI ÜRÜNLERİ İLE SİLİKON, MASTİK, BANTLAR GİBİ ÜRÜNLER İNOx MARİN ÜRÜNLERİ, MOBİLYA BAĞLANTI ELEMANLARI İLE PEN BAĞLANTI ELEMANLARI BU GENİŞ ÜRÜN YELPAZELERİ STOĞUMUZU OLUŞTURAN ÜRÜNLERDİR. DEĞİŞMEYEN TEK ŞEYİN DEĞİŞİM OLDUĞU MANTIĞIYLA, SÜREKLİ DEĞİŞİME AÇIK VE SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEYE DAYALI FELSEFESİNİ BENİMSEYEREK BUGÜN İZMİR ÇİĞLİ ATATÜRK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE 10.000 M2 Sİ KAPALI ALAN OLMAK KAYDIYLA TOPLAM 20.000 M2 KURULU 30.000 TON YENİ DEPOLAMA VE SATIŞ-PAZARLAMA TESİSİNE 10.10.2011 TARİHİNDE TAŞINMIŞTIR.
İSTANBUL ŞUBEMİZ TUZLA DERİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE NİSAN 2013 İTİBARİYLE BÖLGEDE Kİ MÜŞTERİLERİMİZE DAHA HIZLI VE DAHA KALİTELİ LOJİSTİK HİZMETİ VEREBİLMEK ADINA HİZMETE GİRMİŞTİR. BUNUN YANINDA SEKTÖRÜNDE DÜNYACA ÜNLÜ FİRMALAR OLAN HETTİCH, INDEx, SARİV, WİHA EL ALETLERİ VE GARO GİBİ ULUSLARARASI FİRMALARIN YANIS SIRA İÇ PİYASADADA SEKTÖRÜNDE ÖNDE GELEN SEL SİLİKON, MADE DÜBEL, ELKAY GİBİ FİRMALARIN DİSTRÜBÜTÖRLÜKLERİ İLE PİYASAYA VE MÜŞTERİLERE KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN ÜST DÜZEY BİR HİZMET SUNMAKTADIR.


Mobilya imalat İzmir / Mobilya imalat Çigli


» Ana sayfa | » Makaleler | » Tedarikçiler | » Firma Ekle | » İletişim | döküm ayak

© 2008 mobilyaport.com | Site içeriğinde yer alan hiçbir fotoğraf ve metinler mobilyaport un izni olmadan ticari amaçla kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz. İnternet ortamında kullanılamaz. Aksine hareket edenler hakkında ihtara gerek duyulmaksızın yasal işlem yapılır. | Yasal Uyarı
ilicMedia