ALDORA MOBİLYA
(KAYSERİ / KAYSERİ MERKEZ)


ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ, 30.CAD. NO:35
Tel: 0 (352) 322 19 90
Fax: 0 (352) 322 19 91
Mail: info@aldora.com.tr
Web: www.aldora.com.tr


Sunduğu Hizmetler
Yatak Odası
Oturma Grubu
Salon Takımı
Vitrin Masa Sandalye
Genç Çocuk Bebek


Firma Profili
ALDORA MOBİLYA FARKLI, VERİMLİ, MODERN VE ETKİN BİR ÜRÜN, ÜRETİM VE YÖNETİM ANLAYIŞINA ÖNEM VERMEKTEDİR.
ULUSLARARASI STANDARTLARDA ÜRÜN TASARIMI VE ÜRETİMİNİ YAPAN VE KURUMSAL KÜLTÜRE ÖNEM VEREN FİRMAMIZ TASARIMDA FARKLILAŞMANIN YANINDA SÜREÇLERDE DE FARKLILAŞMA OLMASI GEREKLİLİĞİNE İNANMAKTADIR.TASARIMLARIMIZDA MODERN ÇİZGİMİZİ KORUYOR VE HİTAP ETTİĞİMİZ MÜŞTERİ KİTLEMİZE SATIN ALINABİLECEK EN İYİ SEÇENEĞİ SUNMAYA ÇALIŞIYORUZ.

ÜRETİMİNİ YAPTIĞIMIZ KOLTUK, KANEPE, YATAK, BAZA, BAŞLIK ÜRÜN GAMIMIZA, 2007 YILI İÇERİSİNDE FAALİYETE GEÇİRMEYİ PLANLADIĞIMIZ PANEL MOBİLYA ÜRÜN GRUBUNUN DA KATILIMI İLE FAALİYETLERİMİZİ SÜRDÜRDÜĞÜMÜZ KAPALI ALANLARIMIZI TOPLAM 55.000 METREKAREYE ÇIKARMAYI, İSTİHDAMDA 1.000 KİŞİ EŞİĞİNİ SENE SONUNA KADAR GEÇMEYİ BÖYLECE MÜŞTERİ KİTLEMİZE HER ALANDA EN KALİTELİ HİZMETİ SUNMAYI HEDEFLİYORUZ.

HEDEFİMİZ YURTİÇİNDE MARKALAŞMA VE BAYİLEŞME SÜRECİNİ ETKİN BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRMEK, BUNU KALICI VE SÜREKLİ KILMAKTIR.İHRACATLA İLGİLİ OLARAK, YAYGIN, VERİMLİ VE KATMA DEĞER SAĞLAYICI FAALİYETLERİMİZİ ARTTIRMAK NİYETİNDEYİZ.


Mobilya imalat Kayseri / Mobilya imalat Kayseri Merkez


» Ana sayfa | » Makaleler | » Tedarikçiler | » Firma Ekle | » İletişim | döküm ayak

© 2008 mobilyaport.com | Site içeriğinde yer alan hiçbir fotoğraf ve metinler mobilyaport un izni olmadan ticari amaçla kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz. İnternet ortamında kullanılamaz. Aksine hareket edenler hakkında ihtara gerek duyulmaksızın yasal işlem yapılır. | Yasal Uyarı
ilicMedia