Tüm illerdeki

Mobilya

imalatçılarını görüntülemek için tıklayınız


Bu portalın amacı Türk mobilya sektörünün gelişimine katkı sağlamaktır. Türk mobilya sektöründeki rekabet olgusu, kaynakları ve sektörün performansının sürekliliği, sektörün ulusal ekonomideki önemi, oluşturduğu istihdam ve ihracattaki payı nedeni ile tarafımızca portallaştırılmaya değer olarak görülmüştür. Mobilya imalat sektöründe faaliyet gösteren girişimci firmalara yeni pazar olanakları yaratmak portalımızın temel misyonudur.

Bu portal aracılığıyla imalatcılar ulusal bazda kendilerini tanıtabilirken alternatif hammadde ve tedarik kaynaklarına ulaşabileceklerdir. Sizlerden gelen görüş ve önerilerle kendini sürekli geliştirip yenileyerek yayın hayatına devam edecek olan bu portal mobilya sektörünün nabzını tutacaktır.

soliki
HABERLER / Mobilya İmalatçıları Hindistan Pazarını Hedefliyor

Etiketler: mobilya imalatçıları

İstanbul İhracatçılar Birliği, Dış Ticaret Müsteşarlığı ve MOSDER (Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği) birlikte hareket ederek Hindistan Pazarına hakimiyet kurmak için girişimde bulundu. Hindistan iş gezisine Türkiyenin büyük mobilya üreticilerinden olan Alfemo, Kilim, Doğtaş, Çilek ve İpek mobilya yetkilileride katıldılar. Türk Mobilyacılar Hindistanda 200 e yakın kurumun yanısıra Hindistan Odalar Birliği ile de görüşmeler yapıldı.

Bellona genel müdürü Nazif Türkoğlu Hindistan'ın mobilya adına bakir bir pazar olduğunu, Türk mobilyalarının bu pazara kalitesi ve yüksek standardı ile yer alacağını ifade etti.

Hindistan Pazarı 1 milyar doları aşkın bir büyüklüğe sahip ve başarılı olunması durumunda Malezya ve Çin in hakimiyetindeki Hindistan pazarını Türkiye' nin ele geçirebileceği belirtiliyor.


Mobilya imalat haberleri
Yükleniyor
sag12
mobilya fuarları

» Ana sayfa | » Makaleler | » Tedarikçiler | » Firma Ekle | » İletişim | döküm ayak

© 2008 mobilyaport.com | Site içeriğinde yer alan hiçbir fotoğraf ve metinler mobilyaport un izni olmadan ticari amaçla kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz. İnternet ortamında kullanılamaz. Aksine hareket edenler hakkında ihtara gerek duyulmaksızın yasal işlem yapılır. | Yasal Uyarı
ilicMedia