Tüm illerdeki

Mobilya

imalatçılarını görüntülemek için tıklayınız


Bu portalın amacı Türk mobilya sektörünün gelişimine katkı sağlamaktır. Türk mobilya sektöründeki rekabet olgusu, kaynakları ve sektörün performansının sürekliliği, sektörün ulusal ekonomideki önemi, oluşturduğu istihdam ve ihracattaki payı nedeni ile tarafımızca portallaştırılmaya değer olarak görülmüştür. Mobilya imalat sektöründe faaliyet gösteren girişimci firmalara yeni pazar olanakları yaratmak portalımızın temel misyonudur.

Bu portal aracılığıyla imalatcılar ulusal bazda kendilerini tanıtabilirken alternatif hammadde ve tedarik kaynaklarına ulaşabileceklerdir. Sizlerden gelen görüş ve önerilerle kendini sürekli geliştirip yenileyerek yayın hayatına devam edecek olan bu portal mobilya sektörünün nabzını tutacaktır.

soliki
HABERLER / Mobilya Tasarım Yarışması

Etiketler: mobilya tasarım yarışması

Her gün büyüyen mobilya sektörü düzenlenen yarışmalarla dinamik bir yapıya kavşuyor. 2. Mobilya Tasarım yarışmasına başvurular 29 Aralık 2008 tarihinde başladı. Mobilya tasarım yarışması kapsamında 19 ayrı kategoride 94.000 ytl değerinde ödül verilecek. Ödül alan mobilya projeleri 1. Deco İstanbul Dekorasyon ve Tasarım Fuarı' nda sergilecek.

Tasarım mobilya sektörünün en önemli ayaklarından birini oluşturuyor. Bu yarışma ile sektör gelişimine büyük katkı sağlanacak.


Mobilya imalat haberleri
Yükleniyor
mobilya fuarları

» Ana sayfa | » Makaleler | » Tedarikçiler | » Firma Ekle | » İletişim

© 2008 mobilyaport.com | Site içeriğinde yer alan hiçbir fotoğraf ve metinler mobilyaport un izni olmadan ticari amaçla kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz. İnternet ortamında kullanılamaz. Aksine hareket edenler hakkında ihtara gerek duyulmaksızın yasal işlem yapılır. | Yasal Uyarı
ilicMedia