Tüm illerdeki

Mobilya

imalatçılarını görüntülemek için tıklayınız


Bu portalın amacı Türk mobilya sektörünün gelişimine katkı sağlamaktır. Türk mobilya sektöründeki rekabet olgusu, kaynakları ve sektörün performansının sürekliliği, sektörün ulusal ekonomideki önemi, oluşturduğu istihdam ve ihracattaki payı nedeni ile tarafımızca portallaştırılmaya değer olarak görülmüştür. Mobilya imalat sektöründe faaliyet gösteren girişimci firmalara yeni pazar olanakları yaratmak portalımızın temel misyonudur.

Bu portal aracılığıyla imalatcılar ulusal bazda kendilerini tanıtabilirken alternatif hammadde ve tedarik kaynaklarına ulaşabileceklerdir. Sizlerden gelen görüş ve önerilerle kendini sürekli geliştirip yenileyerek yayın hayatına devam edecek olan bu portal mobilya sektörünün nabzını tutacaktır.

soliki
HABERLER / Yabancıların Türk Mobilya İmalatçılarını Keşfi

Etiketler: mobilya imalatçıları

500.000 kişilik istihdam kapasitesi, 60.000 mobilya üretim tesisi ile mobilya sektörünün uluslararası pazarda önemi sürekli artıyor.

Mobilya üretiminde söz sahibi olan Çin ve Polonya bu sıfatlarını kaybetmeye başladılar. Ali Durmuşlar (Bursa Girişimci İşadamlarını Derneği Başkan Yardımcısı) bu durumun mobilya sektörü için önemli fırsatlar sunduğunu söyledi. Durmuş bunun gerekçesi olarakta maliyeterdeki artışı gösterdi. Durmuş uluslararası arenada başarılı olmanın endüstriyel tasarıma önem vermeye bağlı olduğunun altını çizdi.


Mobilya imalat haberleri
Yükleniyor
mobilya fuarları

» Ana sayfa | » Makaleler | » Tedarikçiler | » Firma Ekle | » İletişim

© 2008 mobilyaport.com | Site içeriğinde yer alan hiçbir fotoğraf ve metinler mobilyaport un izni olmadan ticari amaçla kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz. İnternet ortamında kullanılamaz. Aksine hareket edenler hakkında ihtara gerek duyulmaksızın yasal işlem yapılır. | Yasal Uyarı
ilicMedia